Netflix Türkiye Paket Fiyatları Güncellendi


Geçtiğimiz aylarda Türkiye‘ye den erişime açılan ve bir çok dizi-film severi heyecanlandıran Netflix, 22 Eylül’de Çırağan Sarayı’nda yapacağı lansman öncesi fiyatlarında güncellemeler yaptı. Bu fiyat güncellenmesi ile paketler artık Türk Lirası üzerinden satılacak.

Dünyanın en çok tercih edilen film-dizi servisi olan Netflix, giriş yaptığı Türkiye pazarında önemli bir adım daha attı ve fiyatlandırma konusunda olması gerektiği gibi bir iyileştirmeye giderek Türkiye’de ki kullanıcılarına Türk Lirası ile paket satın alma özelliğini devreye soktu. 22 Eylül günü yapılacak lansman öncesi sevindirici bir gelişme olsa da lansman günü daha güzel haberler almayı umuyoruz.

Basic, Standart ve Premium dan oluşan üç farklı paket mevcut. Basic üyeliğe ayda 15,99 TL ödeyerek tek bir cihazdan SD görüntü kalitesinde, Standart üyeliğe 27,99 TL ödeyerek iki farklı cihaz ve HD kalitesinde, Premium üyeliğe ayda 39,99 TL ödeyerek dört farklı cihaz, HD ve Ultra HD(4K) özelliklerine sahip paketlere sahip olabiliyorsunuz.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Netflix Türkiye Paket Fiyatları Güncellendi YAPILAN YORUMLAR