Ziraat Genç Kart Hakkında Bilmeniz Gerekenler


Dün itibarile KYK Burs ve Kredi başvuru sonuçları açıklandı. Burs kazananları tebrik eder kredi almaya hak kazananları ise geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. KYK Burs hakkında bilmeniz gereken tek şey geri ödemek zorunda olmayışınızdır. KYK kredi ise ödemek zorunda olduğunuz bir ödünç para sistemidir. Bu detaylar hakkında bilgiyi az çok edinmişsinizdir size Ziraat Bankası Genç Kart hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum zira işinizi görebilir.

Öncelikle Ziraat Genç Kartı  internet üzerinden alışveriş yapacağınız bir kredi kartı, paranızı ATM’den çekebileceğiniz bir banka kartı görevi görüyor. Ön yüzünde banka hesabı bilgileriniz arka yüzünde ise kredi kartı bilgileriniz yer alıyor. İnternet üzerinden alış-veriş yapacağınız sırada kartın arka yüzündeki kart numarası ve CVC2 kodunu kullanıyorsunuz.

Hesap kesim tarihleri genelde hesabınıza para yatmadan 5-6 gün önce olur. Hesap kesim tarihinizden sonra yaptığınız harcamalar için gelecek ayda ödeme yaparsınız. Kredi kartı limitiniz 500 TL dir ve üstüne çıkamazsınız, bunu banka çalışanlarından talep edemezsiniz.

Kredi kartınızı taksitli alışverişler de kullanabilirsiniz ve maksimum 6 ay ile taksitlendirilirsiniz. Mobil uygulaması ile bir çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Havale, EFT, Fatura Ödeme, Cebe TL Yükleme gibi bir çok fonksiyonu mevcut.

Detaylı Bilgi İçin Ziraat Bankası Genç Banka Kart

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Ziraat Genç Kart Hakkında Bilmeniz Gerekenler YAPILAN YORUMLAR