Arena-TR Kapandı mı?


Yılların sitesi maalesef kapandı. Bu üzücü haber çoğu kullanıcısını üzdü. Kickass’ın kapanmasından sonra bir Türk devi de aramızdan ayrıldı. Yaklaşık bir sene öncede Leechturk.com kapandığında üzülmüştük şimdi ise rolleri değişen ArenaTR oldu. Günlerdir sitelerine erişim sağlanamıyordu ve ben dahil onlarca kişi sitede bakım olabileceği düşüncesindeydi. Bir haftadır tamamlanamayan bakım olmayacağından ötürü Arena-TR’nin kapandığına kanaat getirebiliriz. Facebook sayfasının da erişimde olmadığı bunun bir kanıtı. Bir bir kapanan torrent siteleri internetten film, dizi indirmenin biteceğinin bir göstergesi mi olacak merakla bekliyoruz. Maddiyat yüzünden mi? Telif yüzünden mi neden kapanıyorsunuz üstelik bir açıklama yapmadan!

Bizde bundan hareketle güzel, kaliteli bir dizi-film sitesi oluşturduk. Hem ortamı güzel hemde içeriklerimiz güzel. Sitemizi ziyaret ederek pek çok içeriğe ulaşabilirsiniz. Annabelle Türkçe Dublaj İzle

Site adresimiz: http://limitsizarsiv.com

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Arena-TR Kapandı mı? YAPILAN YORUMLAR
 • olamazzzz
  1 sene önce

  :((((((((((((

 • ahmet
  1 sene önce

  maddiyat yüzünden kapandı

 • deneme
  10 ay önce

  Yalnız kickassın kapanma nedeni ile arenanınki bambaşka… Kickass mahkeme dolayısıyla sadece askıya alındı, kapanmadı yani. Şuan da da tekrardan açıldılar ve hizmet vermeye devam etmekteler.