Chrome Android için İnternetsiz Çalışan Sürümünü Yayınladı


Android cihazlarda en çok kullanılan tarayıcı Chrome artık internetsiz ortamlarda da web sayfalarını görüntülememize olanak sağlayacak. Yakın bir zaman içerisinde bütün cihazlara gelecek olan güncelleme kademeli olarak yapılıyor.

Gelecek olan güncelleme paket ile standart olarak iyileştirmelerin yanı sıra Spotify, Apple Music’te olduğu gibi bir indirme butonu bizi karşılayacak. Bu buton ile web sitelerini indirip, internetsiz kaldığımız durumlarda gezinti sağlayabileceğiz. Google Chrome İnternetsiz Kullanılıyor

Gelecek güncelleme de metinlerde yanlış yazılmış kelimelerin altını kırmızı çizgiyle çizen yeni bir özellik kullanıma sunulacak.

 

Gelen güncellemesinin telefonunuza uyumlu olup olmadığını öğrenmek için Play Store’u açın ve Chrome yazıp arama yapın. Çıkan sonuçlarda  Güncelle butonu aktif ise telefonunuz güncellemeyi destekliyor demektir. Hemen güncelleyip yeni sürümü test edebilirsiniz.

Offline Özelliğini Ne Zaman Kullanabilirim?

Play Store’da, uygulama içerisinde güncelle butonu aktif ise güncellediğiniz andan itibaren kullanabilirsiniz.

Ne Tür İçerikler Offline Kullanılabilecek?

Web sayfası içerisinde yer alan video, resim ve müzikler de çevrim dışı kullanılabilecek. Yapmanız gereken dilediğiniz sayfayı indirmek.

 

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Chrome Android için İnternetsiz Çalışan Sürümünü Yayınladı YAPILAN YORUMLAR