Doğuş Grubun Yeni Servisi: Puhu TV


Türkiye’nin yeni nesi online televizyonu olan Puhu TV, Doğuş Holding‘in en yeni projelerinden birisi. Netflix’in Türkiye pazarına girmesinden sonra benzer bir çok servisin doğacı zaten aşikardı fakat bu kadar hızlı bir cevap şahsen beklemiyordum. Puhu TV ile dizi ve filmleri gerçek anlamda yüksek kalitede izleyebiliyorsunuz üstelik çok sevilen Behzat Ç., Kardeş Payı, İçeride gibi yapımları da içerisinde barındırıyor.

puhu-tv

Siteyi ilk açtığınızda Netflix tasarımına çok benzediğini fark edeceksiniz ki bu da bize kullanım kolaylığı olarak geri dönecek. Ayrıca ücretsiz olduğunu ve ücretsiz kalacağını belirtmemiz de yarar var. İçerik açısından şimdilik orta derecede diyebiliriz, zamanla artacak arşivi kullanıcı sayısını da artıracaktır.

Dizi

puhu3

Sadece Star TV’nin yayınlamış olduğu diziler değil diğer kanalların da yayınlamış olduğu dizilerin yayın haklarını alması Puhu TV‘yi kullanılabilir yapan en büyük ayrıcalıklarından birisi olacağı kesin. Örneğin İçeride dizisinin yayın hakları Show TV’de bulunurken Puhu TV‘de de izleyebiliyoruz.

Film

puhu4

Yeşilçam kategorisinin dolu dolu olduğunu söyleyebilirim. Yerli filmler için eskiden günümüze ulaşmış keyifli filmlerin yanı sıra bir kaç sene önce vizyonda olan filmlerde Puhu TV‘de bulunuyor. A.R.O.G, Kutsal Damacana 2, Bana Bir Soygun Yaz gibi gişesi fazla olan filmleri de bulmak mümkün

Puhu TV’de Yabancı Dizi Olacak mı?

Yabancı dizi şuan için düşünülmemektedir. Site yardım sayfasında yerli dizi ve filmlerin yön vereceği bir platform olacağı açıkça belirtilmiş. Eski yerli dizilerin geleceği ise yine aynı sayfada belirtilmiş.

Puhu TV’de Yabancı Film Olacak mı?

Maalesef sadece yerli içerikler yayınlanacak. Dizi ve film kategorisini oluşturan bütün içerikler yerli olacak.

Puhu TV’de Canlı Televizyon Yayını Olacak mı?

Puhu TV’nin kendisi zaten bir online televizyon olduğundan ekstra olarak televizyon kanallarının canlı yayın verileceğini düşünmüyorum. Site yardım bölümünde de canlı televizyon yayını ile ilgili bir açıklama bulunmuyor.

Puhu TV Görüntü Kalitesi Nedir?

Puhu TV’de görüntü kalitesi gerçekten muazzam seviyede. 1080p’ye kadar desteklenen ve eski dizi, filmler için de geçerli olan bu standart kalite izleme keyfini artırıyor. Örneğin Behzat Ç.’yi 1080p izlemek hiç te fena olmazdı.

Puhu TV Ücretli mi?

Puhu TV tamamen ücretsiz bir platformdur. Ücretsiz olması yerli filmlerin gelmesi açısından sizi yanılgıya düşürebilir ki bende bu düşüncedeyim bakalım ileri ki günlerde ne gibi bir değişiklik olacak.

Tvyo’ya Ne Oldu?

Koca bir yalan oldu desek yeridir. İlk tanıtıldığı zamanlar gerçekten mükemmel içerikleri vardı ve kalitesi muazzamdı. 1080p kalitesinde canlı yayınları bile verirken bir kaç ay içerisinde kendi ayağına sıktı ve şuan Star TV’nin arşiv sitesine dönmüş durumda.

 

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Doğuş Grubun Yeni Servisi: Puhu TV YAPILAN YORUMLAR