İki Bölümlük Yorum: Masum – Blutv


Öncelikle BluTV’nin yapmış olduğu büyük işten bahsedelim. İlk defa bir platformun kendine özel bir içerik ürettiğine şahit oldum ve bu şahane bir şey. Türkiye’nin Netflix’i olabilme yolunda gerçekten en büyük adımı attılar kendilerini tebrik ediyorum. Şimdi Masum dizisinden biraz bahsedelim.

Dizi polisiye türünde ve oldukça kaliteli bir yapım tabi ki de oyuncuların payı büyük. Senaryo güzel. Konusuna değindiğimiz bu kadar yeter zaten izleyince ne demek istediğimi anlarsınız. Peki BluTV bu diziyi nasıl yayınlıyor?

Dizi sansürsüz olarak yayınlanıyor. Evet inanması zor gibi ama herhangi bir sansür yok dizide ana avrat dümdüz gidiliyor. Umarım sansüre maruz kalmaz. Görüntü kalitesi ise güzel herhangi bir sorun yok. Harbi bir Netflix doğuyor diyebiliriz sonuna kadar destekliyorum BluTv’yi.

Yalnız bir de Arizona Kertenkelesi kurnazlığı yapmasalardı daha güzel olurdu. Ücretsiz üyelik süresini 30 dan 7 ye indirdiler ve bunda Masum büyük bir rol oynadı. 1 hafta izle sonra para ver mantığı güzel değil tamam parayı hakkediyorsunuz da bari en baştan beri 1 hafta olsaydı deneme üyeliği birden indirince 7 güne çok dikkat çekti.

Dizi izlenebilirliğin üstünde kalitede bir dizi. 1 sezon 8 bölüm olarak belirlenmiş ve her bölüm 50-59 dakika aralığında sıkmadan ilerliyor. Tahminimce gelecek ilgiye göre ikinci sezon için kararlarını verecekler.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

İki Bölümlük Yorum: Masum – Blutv YAPILAN YORUMLAR