Hotspot Shield Bilgisayardan Kaldırma


Ücretsiz VPN hizmeti sunan Hotspot Shiled’i bilgisayarınızda kaldırmak biraz zahmetli olabiliyor. Bunun nedenlerinden birisi de kaldırma esnasında meydana gelen hata. Bu hatayı aldıktan sonra program tamamen kaldırılmıyor ve bilgisayarımızda yük olmaya devam ediyor. Bu sorunu çözmek için yardımcı bir programa ihtiyacımız oluyor. Bu program; Total Uninstall.

Programın son sürümünü indirip, bilgisayarımıza kurduktan sonra programı açalım ve bilgisayarımızda yüklü olan programların yer aldığı listenin yüklenmesini bekleyelim. Programın sol alt tarafında bu ilerlemeyi izleyebilirsiniz.

Program listemiz yüklendikten sonra sol taraftan Hotspot Shield’i seçip, yukarıda ki çöp kovası simgesine basıyoruz.

total6

Çöp kovasına bastıktan sonra karşımıza aşağıda ki gibi bir ekran gelecek. Launch butonuna bastıktan sonra artık ellemeyin. Gerekli olan her şeyi Total Uninstall kendi başına halledecektir.

total7

Daha sonra gelen bu ekranda Uninstalla butonuna basın. Hotspot Shield’i kaldırma için gerekli aşamaları tamamladık. Bundan sonrası programa düşüyor.

total8

Bu aşamadan sonra Hotspot Sheild, bilgisayarımızdan kalkmış oluyor. Bilgisayarı yeniden başlattığımız da Denetim Masası -> Programlar sekmesinde programın artık olmadığını göreceksiniz. Kurulum aşamasında veya kaldırma aşamasında herhangi bir sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Hotspot Shield Bilgisayardan Kaldırma YAPILAN YORUMLAR