Para Kazandıran Link Kısaltma Servisleri


İnternet üzerinden para kazanmak elbette herkesin istediği bir şeydir çünkü zahmetsizce kazanılan para konumunda olduğu için rağbet her geçen gün artmakta olup sonucunda hüsrana uğrayanların sayısı ile paralel devam etmektedir. Bir internet sitesinden pek tabi ki para kazanmak isteyebilir, sadece bu alana yönelerek gelirinizi internet üzerinden kazanmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sakın ola ki böyle bir düşünceye kapılıp varsa işinizden gücünüzden ayrılmayın. İnternet‘ten para kazanmayı bir hobi olarak yapabilir, kazandığınız geliri siteniz için harcayabilirsiniz. Böylelikle hiçbir şekilde hüsrana uğramayacak, aksine aktif olarak çalıştığınız iş yerinizden aldığınız maaşın verdiği özgüvenle sitenizin bir gün maddi imkansızlıktan dolayı kapanma riskini en aza indirdiğiniz için sitenize olan güveniniz artacak ve içerikleriniz ile doğru orantıda ilerleyecektir. Lafı daha fazla uzatmadan linklerinizi kısaltarak para kazanabileceğiniz siteleri listeleyeceğim.

1-) Link.TL

Geçmiş zamanlarda benim de kullanmış olduğum, ödemesini aksatmadan yapan, aksatsa da ödeyeceği günü sitesi üzerinden duyurup, duyurduğu gün yapan kaliteli bir şirket. Üye olurken TC kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Hala böyle sistem var mı bilmiyorum ama benim kullandığım zaman aralığında kimlik numarası girmek zorunluydu.

2-) Link.im

Link.TL kurucularının yeni projesi olan Link.im, Link.TL’nin biraz daha gelişmişi diyebiliriz. Şöyle ki Adblock kullanıcıları bu sitede reklamları geçmek için Adblock’u pasif hale getirmek zorunda kalıyorlar. Video reklam özelliği ile de kısalttığınız linki tıklayan kişi bir video reklam izliyor ve sizde bir miktar fazla kazanıyorsunuz.

Şimdi bundan sonra listeleyeceğim sitelerin çoğu aynı özellikleri taşıyacağından sadece isim vermekle yetineceğim. Farklılıkları olanları ise altlarına detaylarıyla yazacağım.

3-) Bc.vc

4-) Shorte.st

5-) Ouo.io

6-) All.Ly

7-) Linkshrink.net

8- ) Adyou.me

9-) P.Pw

10-) Ysear.ch

11-) Linkarus.com

Bu sitede kayıt olmadan linklerini kısaltıp para kazanabiliyorsunuz. Bunun nasıl olduğunu hemen açıklayayım. Siteye giriş yaptığınız anda iki tane kutucuk göreceksiniz. Birisine kısaltmak istediğiniz linki, diğer kutuya da ücreti alacağınız Paypal adresinizi yazıyorsunuz. Kazandığınız miktar Paypal hesabınıza belli bir ödeme eşiğinden sonra aktarılıyor.

12-) Adf.ly

13-) Linkbucks.com

14-) GCA.SH

15-) ADHY.Pe

 

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Para Kazandıran Link Kısaltma Servisleri YAPILAN YORUMLAR
 • Kaan
  1 sene önce

  İninal numarasını girsek olurmu. Paypal Türkiye de artık kullanılmaz hale geldi..

  • Mert Can
   1 sene önce

   PayPal, Türkiye pazarına girmek için çalışmalarına başladı. İleri ki günlerde olumlu gelişmeler olacaktır.

 • ferit
  12 ay önce

  gool.ga yabancı bir link kısaltma servisi.Gayet düzenli ödeme yapan güvenli bir firma.Rahatsızlık veren reklamları yok.Ödeme oranları da Türkiye için 3$ dan başlıyor.sayımları gerçekten çok iyi anlık olarak görebiliyorusunuz.Firamın yabancı olması çok öenmli değil Türkiye bölgesine bakan bir Türk temsilci var destek olarak hiç sorun yaşamacağınız bir firma kesinlikle tavsiye ederim.

  Ödeme Yöntemleri : Pay-pal – Payza- Banka Havale
  Reklam Türü – Link Kısltma
  Üye Olmak İçin – Üye Ol
  Web sitesi – http://gool.ga

 • kenan
  9 ay önce

  http://www.cepstar.net android forum sitemde u2s link kısaltma sitesini kullanıyorum türkiye 1000 tıklamaya 2$ veriyor sayımları 100%95 tir ödeme alt limiti 5 dolardır ödeme yöntemleri paypal payza webmoney yakında skrill ödeme seçeneğide eklenecek ben çok memnunum buyrun sizde kullanın kayıt linki http://u2s.io/ref/kenan