Digitürkplay Yenilendi


Digitürk platformunun internet üzerinden erişilebilen versiyonu olan Digitürkplay, görsel açıdan yenilendi. Görsel açıdan günümüz tasarımlarına daha yakın bir şablon kullanarak göze hoş gelen, kullanımı basit bir arayüze kavuştu. Sadece görsel anlamda yenilik olmadığını, paket seçeneklerinde de değişiklikler olduğunu gözlemledim. En düşük ücretli paket Eğlence Paketi olarak geçiyor ve 5 TL lik bir ücreti var. Bu üyelikle Lig TV kanalları hariç yer alan bütün kanalları izleyebiliyorsunuz. Listesinde yer alan filmleri, dizileri de Eğlence Paketi ile izleyebiliyorsunuz. Dizi ve Film arşivinin iyi olmadığını söylemem de yarar olacağını düşünüyorum zira arşivde ki filmleri neredeyse bir sene önce vizyondan kalmış filmler. Tabi ki bu benim şahsi görüşüm. Siz film ve dizi arşivini geniş bulabilir, üyeliğinizi Eğlence Paketinden başlatabilirsiniz üstelik ilk ay için her hangi bir ücret de almıyorlar. Ayrıca film bölümünde Bilim-Kurgu kategorisinin diğer kategorilere göre daha zayıf olduğunu da eklemeden geçmeyeyim. Filmleri Türkçe Dublaj veya Altyazılı seçenekleriyle izleyebiliyorsunuz, Silverlight gerektirdiği için Chrome‘da değil, Firefox’da izlemeyi tercih etmelisiniz. Aşağıdaki görsellerde arayüzün görüntüsü hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

dt1

dt2

Spor Extra paketinde ise İspanya La Liga, Spor TOTO Basketbol Ligi, Euroleague, Brezilya Ligi, Wimbledon ve ATP 100 Tenis turnuvalarını izleyebiliyorsunuz. Eskiden İngiltere Premier League ve İtalya Seriea yı izlemek mümkündü fakat üyelik paketlerinin değişmesiyle bu liglerinde yayınları kaldırılmış durumda. İngiltere Premier League’nin yayın hakları SARAN’da olduğu için bu sene Digitürk’ün bu yayınların hakkını alıp almayacağı da şuan için belli olmadığından ötürü bu liglerin pakete dahil olmamasında bu sorun etkili olabilir. Aylık 13 TL lik bir ücret karşılığında üyelik satın alabiliyoruz. Toplu alımlarda ise indirimleri mevcut tıkla.

Ve en can alıcı nokta. Süper Lig paketi. Bu pakette kendi içerisinde üçe ayrılıyor. Şöyle ki;

 – Haftalık Paket – Sezonluk Paket – Sezonluk Taraftar Paketi

Haftalık Paket’ten başlayalım. Bu paketi satın aldığınız haftada ki bütün süper lig karşılaşmalarını canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Standart kalitesi 25, yüksek kalitesi ise 35 TL. Standart kalitede SmartTV desteği bulunmuyor bunu göz önüne almakta yarar var.

Sezonluk Paket ise tahmin edeceğiniz gibi bir futbol sezonu boyunca bütün Süper Lig maçlarını canlı izleyebileceğiniz bir paket oluyor. Standart kalitesi 359, Yüksek kalitesi 539 TL. Bu sene biraz pahalıya satıyorlar. MH’yi arayıp bir güzellik yapmalarını rica edebilirsiniz.

Sezonluk Taraftar Paketinde ise seçeceğiniz bir takımın bütün sezon maçlarını izleyebiliyorsunuz. Bunun standart kalite fiyatı 299, yüksek kalite fiyatı 459 TL.

Bana soracak olursanız haftalık paket almayı tercih ederim. En güzel haftayı denk getirerek en zevkli maçları 25 TL’ye izlemek gerçekten şahane olacaktır. Üstelik bir maçı derbi haftasına getirip, diğer maçların zevkini de katlayabilirsiniz.

forumda

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Digitürkplay Yenilendi YAPILAN YORUMLAR