DiRT 3 Bugüne Özel Ömür Boyu Ücretsiz


DiRT 3: Dünya’da ki bir numaralı yarış oyunları üreticisinin bir ürünü olan DiRT 3 kısa bir süreliğine HumbleBundle’da ücretsiz alınabilir durumda. Steam Key olarak bugüne özel hiçbir ödeme yapmadan satın alabiliyorsunuz. Kullanım süresi ise tamamen sınırsız yani oyun Steam kütüphanenizde ömür boyu kalıyor. Steam Türkiye’de 50 TL lik bir fiyata satılan oyunu 2015 yılının tüm DLC paketleri dahil ücretsiz olarak alabilirsiniz.

1223-dirt3_00

1-) Öncelikle sitemize gidip bir üyelik alıyoruz. Get It Free butonuna bastığınızda sizi üye olmanız için bilgilendiriyor. Zaten üyeyseniz bu adımı geçebilirsiniz. Site  Steam hesabınızı mutlaka bağlamanız gerekmektedir zaten üyelik aşamaları sizi buna yönlendiriyor.

Dirt 3 Ücretsiz

2-) Üyeliğimizi tamamladıktan sonra tekrar aynı sayfayı açıp Get It Free butonuna tıklıyoruz bu sefer oyunumuzu sağ üst köşede bulunan Cart sekmesine gönderiyor. Hemen Cart’a tıklıyoruz ve hiç bir tiki işaretlemeden Get it for free! butonuna basıyoruz. Kayıt olduğumuz email adresine şifreli bir bağlantı geliyor. O şifreli bağlantıya tıkladıktan sonra sayfanın en aşağısında yer alan Steam Kullan gibi bir buton olacak hemen köşesinde sizin Steam kullanıcı adınız yazar. O butona tıkladıktan sonra size bir Steam Key verir.

3-) Steam keyi kopyalayıp Steam -> Oyunlar -> Steam’da Ürün Etkinleştir adımlarını izleyip ileri ileri dediğinizde kod yapıştırma ekranı çıkacak. Hemen o alana kodumuzu yapıştırıyoruz ve oyunumuz kütüphanemize eklenmiş oluyor.

Ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için Oyunlar kategorimizi takip edebilirsiniz.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

DiRT 3 Bugüne Özel Ömür Boyu Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR