FIFA 2017 DEMO İndirilebilir Sürüm Yayınlandı


Dünya’nın en çok tercih edilen futbol oyunu FIFA 2017, DEMO versiyonu an itibariyle indirilebilir durumda. Gelişmiş grafikleri, gerçeğe yakınlık derecesiyle en yakın takipçisi PES’i senelerdir gerisinde bırakan FIFA serisi bu sene her sene olduğu gibi oyuncuların göz bebeği olmaya aday. FIFA resmi sitesinden yapılan duyuruda Origin üzerinden FIFA 2017 DEMO’su indirilebilecek.

Bilgisayar oyuncularının ekran kartlarını ağlatacak FIFA 2017, nin DEMO versiyonu ile oyun hakkında fikir edinebilir, sistem gereksinimleri konusunda şüphesi olanlar şüphelerini giderebilir. Ülkemizin ligini lisanslı olarak yayınlaması, milliyetçi duygularımıza da parmak basmadı değil. :).

Xbox One, Playstation 4, Bilgisayar ve Xbox 360 için yayınlanan resmi FIFA 2017 Demosun da Manchester United, Real Madrid, Bayern Munich, Juventus, İnter, Manchester City, Paris sen Jermen, Chelsea, Olympiakos takımları yer alıyor. Ayrıca FIFA 2017 DEMO‘sunda yeni bir oyun modu olan Yolculuk’u da deneme fırsatını yakalıyorsunuz. Yolculuk modu hakkında kısa bir bilgi vermekte yarar var. Premier League oyuncusu Alex Hunter’ın hayat hikayesini yaşıyoruz. Oyun içerisinde ki hareketlerimiz gelişip, gelişmeyeceğimize karar veriyor. Bir star olmak için uğraşacağız elbette.

[button url=”https://www.easports.com/tr/fifa/fifa-17-demo” target=”_blank” color=”#bf2b2b” icon=”fa fa-cloud-download”]FIFA 2017 DEMO İndir[/button]

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

FIFA 2017 DEMO İndirilebilir Sürüm Yayınlandı YAPILAN YORUMLAR