The Crew uPlay’de Bir Süreliğine Ücretsiz


Ubisoft’un yarış kategorisinde yapımcılığını üstelendiği The Crew oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz indirebilir durumda. Ücretsiz bir uPlay hesabı oluşturup, uPlay uygulamasını bilgisayarınıza indirip, The Crew’i oynayabilirsiniz.

30.yılını her ay farklı bir oyunu ücretsiz dağıtarak kutlayan Ubisoft bu ay için The Crew oyununu ücretsiz indirmeye sundu. Oyun bir ay içinde uPlay hesaplarına ücretsiz olarak eklenebilir durumda olacak ve bir ay sonunda geri alınmayacak, ömür boyu oynayabileceksiniz. Yapmanız gereken işlem çok basit. Bu linke tıklayarak siteye gidiyorsunuz, üyeliğiniz varsa giriş yapıyorsunuz, yoksa yeni bir üyelik alıyorsunuz. Daha sonra anlaşmayı kabul edip, kütüphaneye ekliyorsunuz. Size bilgisayarınızda uPlay programının olup olmadığını soracak yok ise indirip kurulumunu yapın. Program ile uPlay hesabınıza giriş yaptıktan sonra yukarıdan Games menüsüne tıkladığınızda oyunun hesabınıza eklendiğini göreceksiniz.

[button url=”https://club.ubisoft.com/tr-TR/ubi30″ target=”_blank” color=”#b52626″ icon=”fa fa-arrow-right”]The Crew uPlay Sitesine Git[/button]

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

The Crew uPlay’de Bir Süreliğine Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR