Kapat
Programlar 8.244 0

Internet Download Manager (IDM) İndir

84% Ortalama Puan

İnternet Downlad Manager

Kaliteli bir dosya indirme yöneticisi olan IDM'i kullanmamanız için hiç bir sebebiniz yok. Tarayıcı ile indirme yaptığınızda, sayfalarda hızlı gezinmeniz için yüksek hızda indirme yapmanız engellenir ama IDM'ın öyle bir derdi yok.

Görsellik
Kullanılabilirlik
Dil Desteği
Güvenilirlik
Lisans Süresi (30 Gün)

İnternet Download Manager İndir (5 MB) .exe

Internet Download Manager, internet hızınızı sonuna kadar kullanan en hızlı dosya indirme yöntemlerinden birisidir. Sıralı indirme, hız sabitleme, dosya yakalayıcı ve zamanlayarak indir gibi çok işlevsel özelliklerin yanı sıra indirme işleminden sonra yapılacak olan seçenekleri de sunan kullanışlı bir program. Her türden dosya formatını indirebileceğiniz IDM ile 30 gün boyunca lisanssız bir şekilde kullanabilirsiniz.

URL Ekle bölümünde indirmek istediğiniz herhangi bir dosyanın linkini ekleyerek direk olarak indirme işlemine başlayabilirsiniz. Bazı indirme sitelerinde indirmeler başlamıyor ve herhangi bir geri bildirim butonu da görünmüyor bu açıdan URL Ekle bölümü bu görevi başarıyla tamamlıyor.

Internet Download Manager‘de yaptığınız indirme işlemlerinde bir işiniz çıktı veya bilgisayar başından kalkmak zorunda kaldığınız zamanlarda indirme işlemini durdurabiliyor, kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Bu özellik bütün dosya indirme sitelerinde mevcut değil bu yüzden indirme ekranında iken Devam edebilme: Evet yazılı olduğuna dikkat edin.

Kuyruklu indirme özelliği ile birden fazla dosyayı art arda ekleyerek sıralı bir şekilde indirmenize olanak sağlıyor. Bir indirme bitmeden diğerine geçmiyor, böylelikle internet hızınız sadece bir dosya için kullanılmış oluyor. Sıralı indirme de bir sonraki inecek dosya otomatik olarak inmeye başlıyor ekstra yapmanız gereken herhangi bir şey yok.

En çok kullanılan ve sevilen özelliklerinden birisi de yakalayıcı özelliğidir. Bu özellik ile web sayfalarını içerisinde ki video ve ses dosyalarını otomatik olarak tanır ve size indirip indirmek istemediğinizi sorar nitelikle bir buton belirtir. Bu buton sayesinde dilediğiniz dosyayı dilediğiniz kalitede indirebilirsiniz. Internet Download Manager ile YouTube, Dailymotion, İzlesene gibi video sitelerinin yanı sıra diğer yüzlerce siteden de içerik indirebilirsiniz. İçerisinde ki mekanik tamamen medya dosyasını bulma olduğu için herhangi bir sitede dahi çalışıyor, ekstra bir işleme gerek kalmıyor.

Internet Download Manager ile ilgili muhtemel sorular ve cevapları

 • Internet Download Manager Ücretli mi?
  • Internet Download Manager 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. 30. gün bittikten sonra sizden bir lisans isteyecektir.
 • Internet Download Manager ile Müzik İndirebilir miyim?
  • IDM ile onlarca farklı formatta ki dosyayı indirebilirsiniz buna müzik, video formatlarının hepsi dahildir.
 • Internet Download Manager Hangi Bilgisayarlarda Çalışır?
  • Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sürümlerde sorunsuz çalışmaktadır.
 • Internet Download Manager Hangi Tarayıcı İle Uyumlu
  • IDM’ın en güncel versiyonu Edge, Vivaldi gibi yeni çıkan tarayıcılar dahil olmak üzere bütün tarayıcılar üzerinde uyumludur.
 • Internet Download Manager Lisansını Nereden Satın Alabilirim?
  • IDM’ın resmi internet sitesi üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

{admin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir