A2TV Pazartesi Günü Yayına Başlıyor


Turkuvaz Medya Grubu’nun yeni üyesi olan A2TV, Pazartesi günü tüm dijital platformlarda ve Türksat uydusunda yayınına başlıyor. Yaklaşık bir haftalık test yayınından sonra karşımıza çıkacak olan yeni kanal teve2 ve Showmax türünden bir kanal olacak.

ATV’nin yeni kardeşi A2TV 27 Kasım 2016 tarihinde resmi yayınına başlıyor. ATV’nin eski dizilerini yayınlayacak kanal, Ziraat Türkiye Kupası maçlarını da kanalın tanıtımı için canlı yayınlayacak. Kanalın HD yayının olmaması futbol severleri(ben) çok üzdür umarım aSpor HD kanalı da maçları canlı yayınlar.

ATV arşivinde olan dizilerin büyük bölümü yayınlanacak zaten bir çoğu geçtiğimiz 6-7 sene içerisinde yayınlanan dizilerdi. “Televizyonun yeni rengi” sloganıyla yola çıkan kanal bir hayli iddialı da gelmiyor açıkçası zaten ATV WEBTV’de ve YouTube’da olan dizileri yayınlayacaklar.

a2 Türksat Frekans

Digitürk 35. Kanal, Tivibu 59.Kanal, KabloTV 37.Kanal, Turkcell TV 29.Kanal olarak belirlendi.

Türksat 4A frekansı ise;

Uydu: Türksat 4A

Frekans: 12053

POL: H (Yatay)

SYMBOL RATE: 27500

FEC: 5/6

a2TV Tanıtım Videosu

Kupa maçları neden Aspor’dan veya ATV’den HD kalitede yayınlan mıyor?

Yeni bir ürünün elbet bir tanıtımı olacaktır. Bu tanıtım ise ülkemizin en çok sevdiği spor branşı olan futbol ile oluyor. Her ne kadar ilk turlar cazip gelmese de takımının maçlarını şifresiz izlemek her açıdan keyif veriyor. A Spor HD ve ATV HD kalitesinde yayınlanmaması tepkiyi çeken nokta oluyor. İkinci turda A2 nin 3 büyüklerin maçlarını vereceğini zannetmiyorum. Önemli maçları kötü kalitede izlemek, elde imkan varken gerçekten çok saçma olur.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

A2TV Pazartesi Günü Yayına Başlıyor YAPILAN YORUMLAR