Digitürk Play Spor Extra Paketi İnceleme


Digitürk ün internet üzerinden içeriklerine erişilmesini sağlayan bir proje olan Digitürk Play bulunduğumuz sene içerisinde bir çok değişikliğe imza attı. Üyelik tiplerini, paketlerini ve içerik ücretlerini değiştirerek daha fazla kesime hitap etmesi konusunda ilerleme kaydeden Digitürk Play, spor severleri düşünen paketi Spor Extra hakkında ki yazımız ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

Digitürk Play üzerinden her hangi bir taahhüt vermeden kullanacağınız bu pakette İngiltere Premier Lig, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1, Turkish Airlines Euroleague, Spor Toto Basketbol Ligi, NBA, Brezilya Ligi, WTA ve ATP Masters 1000 yayınlarını izleyebiliyorsunuz.

1 aylık ücretsiz deneme hakkınızın da bulunması paket içerikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Paket kendi içerisinde iki pakete ayrılıyor; Smart TV Hakkı Olan ve Olmayan. Smart TV hakkını paketinize eklerseniz Smart TV, Telefon, Tablet, Bilgisayar’dan 1800K (En yüksek) kalitede maçlarınızı izleyebilirsiniz. Eklemek istemezseniz 800K kalite de izlerseniz. Smart TV hakkı eklenmiş paket 20 TL, eklenmemiş paket ise 14 TL.

 

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Digitürk Play Spor Extra Paketi İnceleme YAPILAN YORUMLAR