Yabancı Dizi İndirebileceğimiz Torrent Siteleri


Gerek yapım kaliteleri olsun gerekse konu bütünlüğüyle izleyenleri adeta müptela eden, torrentin gözünün yaşını akıtan insanlar için ülkemiz de yeterince doyurucu dizi yapılamıyor maalesef. Aşk konusunun en çok işlendiği ülkelerin başında biz geliyoruz sanırım ki zira bu teorimi destekleyecek dizi isimleri: Kiralık Aşk, Kiraz Mevsimi, Çilek Hoşafı, Aşk Laftan Anlamaz, Beni Bırak Ben Böyle İyiyim, NO 301…

Konumuza dönecek olursak yabancı dizi izlemek için kırk ayağın ayak sayısından fazla sitemiz bulunuyor ki yabancı dizi izle yazınca sayfalarca site ile karşılaşıyoruz. Eğer ki böyle sitelerden dizi izlediyseniz bilirsiniz ki kalite her zaman düşük olur. Bunun sebebi video dosyalarının özel sunucularda değil, halka açık yabancı sosyal medya sitelerinde(Ok.ru, Vk.com, Mail.Ru) barındırılmasıdır. Bu siteler bant genişliğini düşürmek ve mümkün olduğunca daha az yer işgal etmeleri için videoları suyu çıkıncaya kadar sıkıştırıyorlar bunun sonucunda çözünürlük değil, bitrate düşüyor.(Karelenme olarak da nitelendirebiliriz. Ne kadar düşerse o kadar dandik olur.) Bu sebeple bu sitelerden yabancı dizi izlemek zevk vermez(istisnalar hariç).

Yabancı dizinin internette yayılmasının baş aktörlerinden bahsedeceğim. Pek fazla site yok, zaten vereceğim siteler fazlasıyla yetecektir.

1-) Eztv

Bu site sanırsam torrent dizi sektörünün başını çekiyor(başı AS:dA:sd). Ag domaini üzerinden siteye erişebiliyoruz ve üye olmaksızın torrent dosyalarını indirebiliyoruz. Örnek olarak bir dizi aratalım. Mr. Robot dizisini yukarıda yer alan Search kutusundan aratıyoruz ve istediğimiz bölümü seçip Download Torrent butonuna tıklıyoruz.

eztv

 

2-) Bitsnoop

En büyük torrent arama motorlarından birisi olan BitSnoop’ta istediğiniz dizinin, istediğiniz sezonunun, istediğiniz bölümünü bulabilirsiniz. Film ve oyun için de kullanabileceğiniz sitede kendi ripleri bulunmuyor fakat dizilerin her bölümünü eksiksiz ekliyorlar. Denemeniz de yarar olduğunu düşündüğüm güzel bir sitedir.

3-) Extratorrent

En sevdiğim yabancı torrent sitesi olmakla beraber bir sürü içeriğe erişmek için adeta bulunmaz nimetler arasında.  Kickass’ın kapanmasından sonra ilaç niteliğinde olabilecek kaliteli bir site. Bluray filmler bulabileceğiniz gibi dizilerin Web-Dl riplerini de bulabilirsiniz.

4-) Zooqle.com

Kaliteli Rus işi bir torrent sitesidir. 1 milyon 250 binden fazla torrent ve 1 milyondan fazla aktif torrent sayısıyla çok doyurucu içeriğe sahip. Seed konusunda her yabancı sitede olduğu gibi her hangi bir sorun yok. Yabancı dizileri ülkelerinde yayın bittikten 10-15 dakika sonra bulabileceğiniz şahane bir platform. Kullanmakta elbette ki fayda var.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Yabancı Dizi İndirebileceğimiz Torrent Siteleri YAPILAN YORUMLAR