Advoly Dolandırdı mı? Advoly’nin Kurnazlığı


Sitemizde de kendisi ile ilgili çok olumlu bir yazı yazmıştım ve bunu gayet içimden gelerek sarf ettiğim cümlelerden oluşturmuştum. Güvenilir, detaylı istatiksel biligiler vs, vs. Bir ölüyü fazla yıkarsan ya osurur ya s*çar dedikleri tam bu olsa gerek. Bütün güzel yanlarını övdük, webmaster forumlarında yüzlerce konuları açıldı, gayette güzel reklamlarını yaptılar, site sahipleri hemen bir üyelik alıp reklam kodlarını sitelerine eklemeye başladılar buna bende dahilim. İlk bir ay gayet güzel sorun çıkarmadan sayımlar devam etti ta ki ikinci ayın ortalarına geldiğimizde gereksiz sebeplerden ötürü sitemde artık reklamlarını yayınlayamayacağımı, ilerleyen günlerde tekrar benimle çalışmaktan mutluluk duyacaklarını belirten bir mail ile hesabım kapatıldı. Evet belki içeride çok param kalmamıştı ama yaptıkları TERBİYESİZLİK, kendilerine zarar sağlayıp, kullanıcı kaybı yaşayacağı günleri tez vakitte görecektir.

Gelelim dolandırıcılık, kurnazlık kısmına. İlk paragrafta anlattığım üzere dolandırıcıkları aşağı yukarı bu sebeplerden ötürü kapatılan hesaplardan oluşuyor. Yüzlerce web sitesi aynı gerekçeden kapatılmaz. Bunun nedenini WMAracı forumunda Advoly isimli bir üye sadece 28 kişinin hesabının kapatıldığını ve bu kapatılan hesapların kötüye kullanıma sebebiyet verdikleri için hesapları dondurduklarını açıkladı. Forumda şikayetçi olanların sayısı nedense 28 den fazla, kötüye kullanımdan banlama ise neredeyse sıfır. Bu da demek oluyor ki işin içerisinde başka oyunlar dönüyor.

Benim kazanacağım 15-20 TL önemli değil belki ama gelirini sitelerinden sağlayan onlarca kişi için tam bir hüsran olsa gerek. Belli ki Google ile aralarında bir anlaşmazlık var. Nedir bunun açıklaması sayın Advoly ekibi?. Google’a kiranızı ödeyemediniz mi? Paranız çıkışmayınca site sahiplerini mi hedef aldınız?

Değerli arkadaşlar eğer ki Advoly kullanıyorsanız bu ay ki kazancınızı alıp, kullanmayı bırakın. Bu olmasa da bir sonraki ay içeride ki paranız ile birlikte hesabınız kapatılırsa daha çok üzülürsünüz.

Advoly tarafından gelecek kanıt veya herhangi(doğru) bir açıklama, yazımıza bu doğrultuda yön verecektir. İletişim: [email protected]

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Advoly Dolandırdı mı? Advoly’nin Kurnazlığı YAPILAN YORUMLAR
  • cam filmi
    2 sene önce

    advoly dolandırıcıdır. ücretimi ödemedi sakın bulaşmayın.