Advoly Nedir?


Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere Google reklamlarını sitenizde yayınlamanızı sağlayan reklam şirketi Advoly’den bahsedeceğim. Advoly, Google’ın reklam ortaklarından birisidir. Siteniz için Adsense’den ret aldıysanız Advoly sizin için yeni bir şans olabilir. Yeni bir sistem olduğu için başvuran sitelerin (warez hariç) onayı kısa bir süre içinde gerçekleşiyor. Advoly onayından sonra asıl aşama olan Google Adx’den de onayı aldığınızda kayıt olduğunuz mail adresinize panel bilgileri geliyor. Gelen bilgiler doğrultusunda kabul edilen sitenize reklam kodlarınızı ekleyebiliyorsunuz.

Daha Fazla Reklam Alanı

Advoly ile bir sayfada 5 farklı reklam alanı oluşturabilir, kazancınızı Adsense’ye göre daha yukarılara çıkartabilirsiniz. Bir sayfada 5 ten fazla reklam alanı oluşturmanız durumunda uyarı&ban metoduyla içeride ne kadar kazancınız olursa olsun bu uygulamadan çekinmeyeceklerini bildirmek isterim.

Video Reklam Sistemi

Video reklam sistemi ile videolarınızdan da gelir elde etmeniz mümkün. Boyutu 200 MB’ı geçmeyecek .mp4 formatında ki videolarınızı Advoly Video Paneline yüklüyorsunuz. Sistem size otomatik olarak bir embed kodu veriyor ve bu kodu sitenize eklediğinizde reklamlar video playerin içerisinde görünmeye başlıyor. Video Reklam Paneli BETA sürümünde olduğu için siteniz için onaylanan hesaptan değil, yeni bir hesap oluşturulmasını isteyerek video panelini kullanacağınızı da belirtin. Bir kaç dakika sonra onaylı video paneline sahip hesap bilgilerinizi mail adresinizde görüntüleyebileceksiniz. Video Reklam Paneli için sadece video yüklemeniz gerekiyor aksi taktirde hem video yükleyip hemde içerisinden reklam kodlarını kullanırsanız hesabınızı kapatabilirler.

Paypal ve Banka Hesabına Ödeme

Aylık kesim ücreti 50 TL olan Advoly’de ister Paypal hesabınıza isterseniz banka hesabınıza ödeme alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey hesap yönetimi kısmından ödeme bilgileri bölümünde yer alan kutulara gerekli bilgileri doldurmak.

Geniş İstatiksel Veriler

Geniş tablolar halinde günlük, haftalık ve aylık olarak tablolara ayrılmış gelir, gösterim istatiklerinizi görüntüleyebilirsiniz. Sayımlar Pasifik saatine göre yapıldığı için yerel saatimize göre bir sonraki gün saat 12 den sonra doğru sonuçları elde edebilirsiniz.

Advoly Ödeme Yapıyor mu?

Advoly’yi yeni kullanmaya başladığım için ödeme yapıp yapmadığı konusunda herhangi bir bilgim yok. Yan çizmesi muhtemel bir sistem gibi görünmüyor. Deneyip görmekte fayda olduğunu düşünüyorum.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Advoly Nedir? YAPILAN YORUMLAR