Bilgisayardan Silinen Dosyaları Geri Getirme


Başıma gelen belkide en kötü şeylerden biriside isteyerek veya istemeyerek sildiğimiz dosyaları geri getirmeye çalışmamızdır. İçimizi o an bir korku bir telaş sarar. Bu geçici kalp krizi sonrasında internette harıl harıl çözüm aramaya başlarız ve bir çözüm yolu buluruz. İşte şimdi sizde bir çözüm yolu buldunuz. TEBRİKLER.

Kullanacağımız yöntem ile silinen dosyalarımızı sorunsuz bir şekilde geri getirebileceğiz. Tabi ki bununda bir şartı var. Bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyanın üzerine herhangi bir veri yazmadıysanız çok şanslısınız çünkü verileriniz %80 geri getirilebilir. Üzerine veri yazma dediğim şey örnek verecek olursam bir resmi sildik daha sonra bilgisayarımıza başka bir resim dosyası yükledik işte bu sırada giden resmin üzerine bir bardak su içmekte fayda var çünkü resmin geri gelme olasılığı oldukça aşağılara düşüyor.

Üzerine veri yazmadığımızı varsayarak devam ediyorum zira yazdıysanız da aynı yöntemi kullanın bir ihtimal geri gelebilir. Öncelikle bir programa ihtiyacımız olacak bu programın adı Recover My Files.  Kurulumunu yapın ve videoda izlediğim yolu izleyin. Bakalım ne kadar başarılı olacak izleyelim.

 

Videoda izlediğiniz gibi dosyaları geri getirmek mümkün farkındaysanız sildiğim 4 dosyadan 2 tanesi geldi bu yüzde ellilik bir sonuç çıkarıyor ama her defasında bu kadar garanti sonuç elde edemeyebilirsiniz. Kategorisinde en kaliteli yazılımla denedik ve umduğumuzu bulduk mu? Eh işte bulduk sayılır dosyalarınızı kurtarmakta bu yöntemi her zaman öncelikli olarak deneyiniz.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Bilgisayardan Silinen Dosyaları Geri Getirme YAPILAN YORUMLAR