Euro 2016 Maçlarını Hangi Kanaldan İzleyeceğiz


Selçuk İnan’ın son dakika frikik golüyle en iyi üçüncü olarak katılmaya hak kazandığımız Fransa Euro 2016‘nın yayıncı kanalları dün itibariyle değişti. Tam anlamıyla değişti diyemeyiz sadece bir ortak daha çıktı. Euro 2016’nın tüm maçlarını bundan böyle TRT ve Lig TV kanalı ortak yayınlayacak, hiçbir maç aralarında bölüşülmeyecek. Türkiye’nin bütün maçları dahil olmak üzere bütün müsabakaları iki yayıncı kuruluşta kendi platformlarında yayınlayacak.

TRT, TRT 1 ve TRT Spor ile, Lig TV ise hem kendi kanalı hemde Lig TV, Lig TV 2, Lig TV 3, Lig TV 4  kanalından yayınlayacağını düşünüyorum. Herhangi bir kuşkuya düşüp maçları izleyemeyeceğiniz hakkında olumsuz düşüncelerde bulunmayın. Digitürk aboneliği bulunan kullanıcılar LigTV’den de izleyebilir sadece olay bundan ibaret. Peki neden böyle bir durum söz konusu? Dünya üzerinde ki bütün liglerin sezonları biteceğinden yayınlayacak bir şey bulamayan Lig TV kanalı Fransa 2016’ya ortak oldu.

Euro 2016’ya katılan bütün ülkelerin yayın hakları olduğu için hiçbir şekilde BISS şifreleme olmayacak. Ola ki böyle bir karar alırlar ve maç anında şifrelemeye geçerlerse bu yazı altından gerekli bilgilendirmeyi yapacağım.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Euro 2016 Maçlarını Hangi Kanaldan İzleyeceğiz YAPILAN YORUMLAR