Maksimum Hızda Torrent İndirin


Gelişen internet hızlarının bir meyvesi olarak gördüğümüz torrent, kullanımı yaygınlaştıkça internet hızlarına olan istek her geçen gün artarak devam ediyor. Bu istek doğrultusunda yıl boyunca internet alt yapı çalışmaları yapılıyor ve her sokak fiber kablolar ile döşeniyor. Evlerimize, ofislerimize maksimum hızda internet ulaşmıyor elbette ama adsl den sonra adeta ilaç gibi geliyor. Bu yazımızda da yükselen internet hızlarından maksimum şekilde yararlanarak zahmetsizce ve hızlı bir şekilde torrent indirmenin ipuçlarından bahsedeceğim.

Anlatacağım bu yöntem ile torrent dosyalarınızı türüne göre direk dosya formatında indirebiliyorsunuz. Örneğin bir film dosyası içeren torrent dosyası indireceksiniz birazdan anlatacağım yöntem ile filmin formatı olan MP4 veya MKV şeklinde direk IDM yardımıyla indirebileceksiniz.

Şimdi sistemin nasıl çalıştığından biraz bahsedeyim. İlk önce Filestream.me sitesine gidiyoruz ve üye oluyoruz. Üyelik işlemlerimizi tamamladığımızda karşınıza böyle bir ekran gelecek.

file1

Buraya kadar geldiysek bundan sonrası artık çocuk oyuncağı. Şimdi sistemin nasıl çalıştığından bahsedeyim. Resimde gördüğünüz Upload File yazan yeşil butona basıyoruz ve bilgisayarımıza indirmiş olduğumu bir torrent dosyasını seçiyoruz. Daha sonrasında yanda bulunan Download butonuna basıp aşağıda ki listeye eklenmesini bekliyoruz. Torrentimiz güncel bir torrent ise çok çabuk bir şekilde iniyor ve bize direk link alacağımız bir bağlantı linki veriyor. Sistemin çalışma mantığında ise eklediğiniz torrent dosyalarının Filestream sunucularına inmesi ve bize tek link bir bağlantı linki vermesinden ibaret.

Torrent dosyası indiğinde sağdaki gibi ikonlar göreceksiniz bunlar oynat, indir klasör aç ve sil şeklinde. İkinci ikonu seçip indirme işlemini başlatıyoruz ve hızlı bir şekilde indirme işlemimizi tamamlıyoruz.

Peki bunun torrentten ne gibi avantajları var? Şöyle söyleyeyim torrentte indirirken sürekli hız değişimleri söz konusu olur ama direk sunucudan indirirseniz servis sağlayıcınızın sağlamış olduğu en yüksek hızda indirme imkanına sahip olabilirsiniz.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Maksimum Hızda Torrent İndirin YAPILAN YORUMLAR