PopAds Reklam Gösterim Ayarları


İllegal siteler için en çok tercih edilen Pop-up firması olan PopAds için bazı ince ayarlar bulunuyor. Bu ayarlar reklamın günde kaç kere aktif olacağını, siteye giren ziyaretçi için pop-up reklamın kaç saniye sonra aktif olacağı gibi ayarlamalar hem ziyaretçilerinizi bunaltmaz hemde size geri dönüş için bir avantaj sağlar.

Hemen Pop-Ads sitesine gidip profilimize giriyoruz ve sol tarafta yer alan Code Generators kısmına tıklıyoruz. En üstten Website kısmından sitemizi seçiyoruz. Şimdi geldik önemli kısıma burada bir kaç ufak ayar yapacağız.

Pop Ads Reklam Ayarları

Popunders Per Visitor: Bu kısımda bir ziyaretçi için 24 saat içerisinde kaç kere pop-up penceresi açılsın ayarını yapıyoruz. Çok hitli bir siteniz varsa 2 ayarı en ideal olanıdır. Bir kişi için günde yalnızca 2 kere açılacaktır. Eğer ki 0(sıfır) olarak bırakırsanız sitenin herhangi bir yerine tıkladığında açılır zaman kavramı olmaksızın.

Delay Between Popunders: Pop-upların açılış süresini temsil etmektedir. Bu ayar 0 olarak kalırsa pop-up kodları site yüklenir yüklenmez aktif olur ve ziyaretçi bir yere tıkladığında hemen görüntülenir. Bu bölümü değiştirdiğiniz de verdiğiniz değer süresi sonunda kodlar aktif olur. Örneğin 5 yazdığınız ve ziyaretçi sitenize girdi bir bölüme tıkladı eğer ki 5 saniye içerisinde tıklar ise kodlar aktif olmuyor ama 5. ve sonrasında ki saniyelerden sonra kodlar aktif oluyor.

Bu iki önemli ayarı kendinize göre ayarladıktan sonra Generate Code kısmına basıp görüntülenen kodu sitenize ekleyebilirsiniz.

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

PopAds Reklam Gösterim Ayarları YAPILAN YORUMLAR
 • videoizles
  9 ay önce

  teşekkürler hocam ellerine sağlık
  http://www.videoizles.com

 • nejat
  5 ay önce

  teşekkür ederim faydalı olmuş, bu ayarlar halen güncel mi? 2017 kasım ayı için 🙂

  • Mertcan
   5 ay önce

   Beğendiğinize sevindim. Evet ayarlar aynen geçerlidir 🙂