Show Max Şifresiz Yayına Başlıyor


Show Max Frekans, Show Max Uydu Bilgileri, Show Max Şifresiz mi?, Show Max Nasıl İzlerim?, Show Max Türksat, Show Max Canlı İzle, Show Max Ücretsiz İzle, Show Max BISS Key,


Ciner yayın grubuna ait olan Show Max kanalı 24 Nisan’dan itibaren Türksat 3A uydusu üzerinden şifresiz yayın yapacağını duyurdu. Kanalın ilk yayınına başladığı zamanlardan bu yana Digitürk platformuna hizmet vermesi reytingleri oldukça aşağılara düşürdük ki bundan sonra Türksat uydusunda daha fazla kesime hitap etmeyi planladılar. Show TV kadar izleyeni olmayan kanal, Show TV‘nin eski dizilerini ve programlarını tekrar olarak yayınlıyor. İleri ki zamanlarda içerik politikasında değişiklik yaparak daha geniş kitleye hitap edebilir aksi taktirde Türksat uydusunda da ömrü fazla olmayacaktır.

Ciner Medya grubunun elinde bulunan EURO 2016 grup maçları yayın hakları, Show Max‘in izlenmesinde bir nebze artış sağladı ama bu durum çok fazla sürmedi. Nitekim aynı yayın grubu geçtiğimiz sene 7/24 TV’yi satın alarak HT 7/24 Spor olarak değiştirmiş, grup maçlarını yayınladıktan sonra ömrünü tamamlamıştı.

Frekans Bilgileri;

11045 H 4800 3/4

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Show Max Şifresiz Yayına Başlıyor YAPILAN YORUMLAR