Ücretsiz WordPress Premium Temalar


Arkadaşlar bu yazımda sizlere çok kullanışlı ve ücretsiz olan WordPress temalarını önereceğim. Anathemes’in hazırladığı tüm temalar şu saatler itibariyle artık ücret ödemeden kullanılabiliyor üstelik warez değil, orijinal sürüm. Neden böyle bir karar aldıklarını şuan bilmiyorum. Sitesinde yer alan tüm temaların üzerinde Free ibaresi bulunuyor. Peki hangi temalar var ve bu temalar ne için kullanılabilir bunlardan bahsedeyim.

1-) Ana TV

Canlı televizyon izleme sitesi veya bir video sitesi için kullanılabilecek sade ve kullanışlı temalardan birisidir. Şuanda bir çok canlı televizyon izleme sitesi bu temayı kullanıyor. Seo uyumu ve tarayıcılarda hafif görünmesi kullanılma sebebini açıklıyor diyebilirim. Temaların kurulumları standart WordPress tema kurulumu gibidir yani herhangi bir yerden lisans kodu aramanıza gerek yok.

Tema Sayfasına Git

2-) Ana News

Çok gelişmiş olmasa da hafif, sade ve kullanışlı arayüzüyle aradığınız haber sitesi için kullanılabilecek bir tema olabilir. Üst manşet, alt manşet, kategorilere ayrılmış yazılar ve resim galerisi gibi özellikleriyle tercih edilebilir bir tema. Haber sitesi veya portal için kullanabilirsiniz. Sağlık sektöründe de kullanılabilir.

Tema Sayasına Git

3-) Sam Download

En iyi program indirme temalarından birisi Sam Download da artık ücretsiz indirilebiliyor. Bir çok arkadaşımız böyle temalar arıyor ve istediği temayı bir türlü bulamıyor, yapacağı projeden de bu sebepten ötürü vazgeçiyor. Sam Download temasını kullanarak kaliteli bir program indirme sitesi yapabilirsiniz. Not: Download butonunun aktif olması için tema klasörü içerisinde ki download.php isimli dosyası sitenizin ana dizinine atınız.

Tema Sayfasına Git

4-) Sam Tech

Sade ve kullanışlı bir arayüzle kullanıma sunulan bu temayı teknoloji siteleri için veya orta düzeydeki haber siteleri için kullanabilirsiniz. Piyasada buna benzer bir çok tema mevcut fakat hem ücretsiz, legal, hemde sade arayüzlü bulmak çok zor. Kullanmanızda yarar var.

Tema Sayfasına Git

5-) Sam Movie

Film, dizi veya anime siteniz için kullanabileceğiniz gayet şık ve kullanışlı bir temadır. Açıkçası bu temayı kullanan bir film sitesine rastlamadım ama bu sizin kullanmanız için engel değil. Part sistemini de oturttuğunuz anda gerçekten güzel bir arşivle uzun süre kullanabileceğiniz tema olabilir.

Tema Sayfasına Git

RAR ŞİFRESİ: mertcankiyak.info

Ücretsiz WordPress Premium Temalar YAPILAN YORUMLAR